КАРАОКЕ ВЕЧЕ

5.2.2010. године у 18, 30 у нашој школи одржано је караоке вече. Петнаестак наших ученика старијег узраста представили су нам се као одлични певачи.

Захваљујући добро расположеној многобројној публици и нашим гостима - матурантима из савиноселске ОШ „Бранко Радичевић“, ово вече је било незаборавно. По одлуци жирија, који су чинили професори биологије Небојша Секулић и Татјана Лелић и проф. српског језика Јасмина Милић, победили су најбољи: Теодора Божовић и Маја Стокућа - наше матуранткиње, Вања Јурошевић и Анђела Перовић, ученице шестог разреда, Јелена Јоцовић и Урош Војводић – петаци. Споменути ученици представљали су нас 19.2.2010. године, на Сајму образовања у Новом Саду.

Захваљујемо се проф. физичког васпитања Тигањ Рахмaну, који се побринуо да све тонски звучи како треба. Жири је дао реч да ће у нашој школи бити још оваквих забавних догађаја. Вама остаје да вежбате!

новинари