20.03.2010.

У ОШ "Доситеј Обрадовић" у Новом Саду одржано је Окружно такмичење из познавања страног језика – енглески језик. На такмичењу су учествовали ученици Жарко Пјешчић и Томић Тијана, а ментор ученицима је била професорица Грегорински Весна.

У Зборнику награђених радова на V поетском конкурсу "Мирослав Мика Антић" „Иза тебе и испред, у теби и поред“, објављен је рад ученика IV-1 Милоша Лучића.

Професорица информатике и рачунарства Слађана Калањ и ученица Милана Павићевић су на ТВ „Бачка“ презентовале информација о резултатима са Општинског такмичења из информатике и рачунарства.

Одржано је Општинско такмичење из научно-техничког стваралаштва. Ученик Слободан Гајић је освојио I место а Никола Мијовић III место. Ментор ученицима је био наставник Милан Коматина.