27.03.2010.

На Окружном такмичењу из Информатике и рачунарства освојено I место и два II  места. Три ученика су се квалификовала за Републичко такмичење. Опширније

У ОШ "Ђ. Натошевић" у Новом Саду одржано је Окружно такмичење у Научно-технолошком стваралаштву. Учествовали су ученици Слободан Гајић и Никола Мијовић. На Републичко такмичење се пласирао Слободан Гајић. Ментор ученицима је био наставник Милан Коматина.

У ОШ "Душко Радовић" у Новом Саду одржано је Окружно такмичење из биологије. Учествовали су ученици Сања Карабасил и Тијана Томић. Ментор ученицима је била наставница Татјана Лелић.

У Деспотову је одржано Зонско такмичење рецитатора.  Учествовала су наша два ученика а Стефан Станојевић се пласирао на Покрајинско такмичење. Ученике су предводиле учитељице Биља Бегановић и Сока Мијовић.