УЖИНА

Пријављивање за исхрану у школској кухињи за месец септембар 2010. године ће се обавити до среде, 08.септембра 2010. године до 13,00 часова.

Цена ужине је 390,00 динара, ако буде почела исхрана у школској кухињи 13.септембра 2010. године.

На основу прошлогодишњег Закључка председника општине Врбас, предпостављамо да ће

право на бесплатну ужину у школској 2010/2011.години ће имати ученици :

* корисници материјалног обезбеђења породице ( право се остварује преко Центра за социјални рад ) ;

* деца погинулих или рањених бораца ;

* деца са статусом избеглих или прогнаних лица ;

Право на регресирану цену ужине од 50% имати ученици који су корисници дечијег додатка.

Ова права би се остваривала од октобра 2010. године, а о чему ћемо вас накнадно обавестити, према томе ужину за септембар плаћају сви пријављени ученици у пуном износу.

Исхрана у школској кухињи требала би да почне у понедељак, 13. септембра 2010.године. О евентуалном померању почетка исхране у школској кухињи накнадно ћемо вас обавестити.