АРХИВА

Ко је на вези

We have 21 guests online



ЗАПАЖЕНИ РЕЗУЛТАТИ УЧЕНИКА ШКОЛЕ НА ТАКМИЧЕЊИМА,

СМОТРАМА  И  КОНКУРСИМА

К О Н К У Р С И

Литерарно-ликовни конкурс „Сунчана јесен живота “  Црвеног крста општине Врбас

Ликовни конкурс од I до IV разреда Школа узела учешће са  29 ликовних радова.

Милан Косовић                        I-2   одељење,  друга награда

Миро Рашковић                       I-2   одељење, трећа награда.

 

Литерарни конкурс V до VIII разреда Школа послала 18 литерарних радова 

Драгана Матић VII-2   одељење, прва награда

Данило Новаковић                  VII-2   одељење, равноправна друга награда

Ј еленаЈоцовић                       VI-1    одељење, равноправна трећа награда.

Уручење награда обављено  у четвртак, 28.10.2010. године у просторијама  Црвног крста Врбас.

 

На литерарном конкурсу поводом Дечије недеље 2010. године,  под мотом

„Застани свете,

бар за тренутак,

да деца нађу

сигуран кутак “  

(стихови Моша Одаловића)

награђена су четири рада ученика старијег основношколског  узраста општине, без рангирања, а из наше школе награђена је Јована Брдар,  ученица VIII-1,  а предметни наставник је  Емсура Сладоје.

Уручење награда обављено је у Народној  библиотеци   „ Данило Киш “ у Врбасу, 03.новембар 2010.

 

Конкурси у оквиру школе :

Поводом Дана Школе

 

Поводом Савина дана

 

Признање „Читалац године за 2010. годину“,  Одељења за децу Народне библиотеке „ Данило Киш “ у  Врбасу добила је  Ања Вујачић, ученица VI - 1   одељења

 

ФИЗИЧКА КУЛТУРА


ПЛИВАЊЕ, активност се одвијала  у оквиру клубова

Општинско такмичење, базен ЦФК „ Драго Јововић “ Врбас, 12. 10. 2010.године

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ, 19.октобра 2010. године Нови Сад

1.       Ераковић Лука                  IV-3      делфин 50 м                I  место

2.       Скубан Сара                     II-2        леђно 50 м                  III место

3.       Булајић Миљан                 II-1        леђно 50 м                  III место

4.       Рајковић Александар        II-1        леђно 50 м                  III место

5.       Вујачић Ивана                   II-1        леђно 50 м                  III место

6.       Булајић Ољњен                  VI-2    прсно 50 м                  учешће

7.       Радоњић Вук                      VIII-3  леђно 50 м                  учешће

8.       Ивановић Ива                   IV-2      краул 50м                    није учествов.

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ,        2011. године  Београд, базен "Ташмајдан"

1. Ераковић Лука                    IV-3      делфин 50 м                IV  место

Наставник-пратилац : Весна Павић

 

МАЛИ ФУДБАЛ  девојчице III  и IV разред  

III место окружни турнит, хала ОШ „ Славко Родић  “  Бачки Јарак, 02. 11. 2010. године

Школу су представљале :

Миња Обренов            III-1                   Ања Ковачевић          IV-2

Јелена Марковић        IV-1                  Сара Павић                 IV-2

Миљана Глушац          IV-1                  Анђела Тот                  IV-3

Нина Богдановић        IV-1                  Марија Миљанић         IV-3

Ива Ивановић             IV-1                  Миа Галиц                   IV-3

Тренер, наставник : Весна Павић

 

КОШАРКА  девојчице

II место општинско такмичење, хала ЦФК „ Драго Јововић “ Врбас, 22. 11. 2010.године

Школу су представљале :

Ивана Бакић                VIII-1                Милена Копривица      VIII-2

Луна Јовановић            VIII-2                Ђина    Недовић          VIII-2

Драгана Вујачић           VIII-3                Оливера Ђедовић       VIII-4

Сања Вујинић             VIII-3                Ана Пиндовић              VIII-4

Ивана Антић                VII-2                 Марина Алексић          VIII-3

Анита Огњеновић        VIII-2                Марија Мажар             VIII-1

Тренер, наставник : Горан Рахман

 

ОДБОЈКА   девојчице

I место општинско такмичење, хала ЦФК „ Драго Јововић “ Врбас, 03. 02. 2011.године

III место окружно такмичење, ОШ „ Прва војвођанска бригада “ Нови Сад, 01.3.2011.год.

Школу су представљале :

Соња Вујнић               VIII-3                Анета Кривокапић       VIII-3

Марија Мажар             VIII-1                Милена Вујачић           VII-3

Ивана Копривица        VIII-1                Нина Војводић             VII-1

Ивана Бакић                VIII-1                Асановић Драгана       VII-1

Милена Копривица     VIII-2                Анђела Перовић     VII-1                                                                                

                Тренер, наставник : Горан Рахман

 

ОДБОЈКА, дечаци

II место општинско такмичење, хала ОШ „ Светозар Милетић “  Врбас, 17. 02. 2011. год.

Школу су представљали :

Ђорђе Булајић             VII-1                 Лука Огњеновић           VII-3

Миљан Међедовић      VII-3                 Коста Алексић             VII-3

Мираш Вучковић         VII-3                 Данило Новаковић      VII-3

Тренер, наставник : Горан Рахман

 

ФИЗИКА

Општинско такмичење  ОШ „ Светозар Милетић “ Врбас, 12. 02. 2011. године

VI  разред

Владисављевић Соња       64           I место   пласман на Окружно такмичење

Дојчинов Даница             57           II место пласман на Окружно такмичење

Наставник : Милић Мијовић

 

БИОЛОГИЈА

Општинско такмичење  ОШ „ Братство јединство “ Врбас, 27. 02. 2011. године

VII разред

Милана Павићевић          85          II место пласман на Окружно такмичење

Александра Бушић          81            II место

Анђела Перовић            79            III место

Јелена Кртолица           76            III место

Николина Рогановић   72            III место                                                                                                                                 Наставник : Небојша Секулић

VIII разред

Јована Брдар                 73           III место

Сања Карабасил                        73           III место

Љубица Бики                  71           III место

Наставник :  Татјана Лелић

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК, који се учи од првог разреда

VIII разред

Општинско такмичење ОШ "Братство јединство" Куцура, 27. 02. 2011. године

Јелена Копривица            34                 II место пласман на Окружно такмичење

Наставник : Мартина Гшвенг

 

МАТЕМАТИКА

Општинско такмичење, ОШ "П.П.Његош" Врбас,  05.3.2011. године

IV  разред   Матија Видовић    69              III  место    Наставник : Сања Лучић

V   разред   Ксенија Шмит       60             III  место    Наставник :  Ксенија Шипчић

                 Срђан Радовић      56              III  место    наставник :  Ксенија Шипчић

VI  разред   Даница Дојчинов  80              II   место    наставник  : Зорка Капша

                Исидора Бикицки   60              III  место     наставник :  Биљана Перин

VII разред   Миљан Међедовић   70           III  место    наставник :  Ксенија Шипчић

                   Милана Павићевић     60        III  место    наставник :  Биљана Перин

VIII разред  Сања Карабасич  60              III  место    наставник  : Биљана Перин

Ови ученици су се пласирали на Окружно такмичење, 09.априла 2011. године  Нови Сад. Запажен резултат од 24 ученика – учесника Окружног такмичења 1/3 је из наше школе.


СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

Општинско такмичење ОШ "20.октобар" Врбас, 05.3.2011.године

V  разред

Ксенија Шмит                   19               I    место

Јована Лаловић                18               II   место

Ивана Кртолица                15               IV  место

Страхиња Гојковић            11              VII место

Наставник : Славица Величковић

VI  разред

Миљан Миљанић              15               IV   место

Катарина Тепавчевић       14               V    место

Лука Томић                       12               VI   место

Оља Котлаја                      12               VI   место

Немања Салонтаји            11              VII  место

Наставник : Јасмина Милић

VII разред

Андријана Пејовић           15               III   место

Филип Копривица            13               V    место

Наставник : Јасмина Милић

VIII разред

Милан Арсенијевић         14              V     место

Јована Перовић                13               VI   место

Ивана Бакић                     13               VI   место

Ђина Недовић                  11               VII  место

Наставник  :  Емсура Сладоје

 

РЕЦИТОВАЊЕ – Општинска смотра, КЦ "Врбас" Врбас,   3.марта 2011. године

Нађа Шоћ   I-1   пласман на Зонску смотру Наставник : Биљана Бегановић

 

ИСТОРИЈА – Познавање опште и националне историје

Општинско такмичење одржано 13.3.2011. године у ОШ ``Б.Радичевић`` Савино Село

V  разред Огњен Перовић       49            III  место

Јована Лаловић                      48            III  место

Лука Маодуш                        46,5           III  место

Срђана Радовић                     46             III  место

Наставник  : Владимир Каљевић

VI  разред

Миљан Миљанић         47             II   место

Лазар Ковачевић         45            II   место

Јакша Драшковић        44             II   место

VII разред

Филип Копривица        51            III  место

Наставник : Ана Марија Зечевић

Ови ученици су се пласирали на Окружно такмичење

 

ГЕОГРАФИЈА – Познавање опште и националне географије

Општинско такмичење ОШ "Ј.Ј.Змај" Змајево, 06.3.2011. године

VII разред

Сретен Лежаја             84           III  место

Јелена Кртолица          82            III  место

Андријана Пејовић       76

Милана Павићевић      74

VIII разред

Никола Бакић              98            I    место

Матија Косовић           93              I    место

Јелена Копривица       85           II   место

Милица Лучић             80             III  место

Наставник : Славица Вујачић

Ови ученици  су се пласирали на Окружно такмичење


ХЕМИЈА

Општинско такмичење ОШ "Бранко Радичевић" Равно Село, 06.3.2011. године

VII разред                                                      без пласмана 

Кустудић Лука            60

Омчикус Петар                       55

Перовић Анђела                     55

VIII разред                                                     без пласмана

Перовић Јована                      62,5

Јоковић Миња            44

Кривокапић Анета       28,5

Алексић Марина         25,5

Наставник : Тамара Дакић

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Општинско такмичење у ОШ "С.Милетић" Врбас, 13.3.2011. године

Такмичарска дисциплина

Електротехника                      I место Марко Булатовић

Информатика у функцији технике и технологије (презентација)          I место

Милана Павићевић

Никола Бакић

Анђела Перовић

Наставник : Милан Коматина

Ови ученици су се пласирали на Окружно такмичење.