ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ, РОДИТЕЉЕ И ЗАПОСЛЕНЕ

На основу члана 6. став 3. Правилника о школском календару за основне школе са седиштем на територији Аутономне Покрајине Војводине за школску 2017/2018. годину, "Пролећни распуст почиње у петак, 30. марта 2018. године, а завршава се у понедељак, 09. априла 2018. године".

Након овог распуста настава почиње у УТОРАК, 10. априла 2018. године, са промењеним сменама.

У првој смени наставу ће похађати ученици II, IV, VI и VIII разреда, а у другој смени ученици I, III, V и VII разреда.

Прва смена почиње са радом у 07 часова и 30 минута, а друга смена у 13,00 часова.

Желимо вам да лепо проведете распуст и Ускршње празнике и да дођете одморни и спремни за нове школске задатке.

Вршилац дужности директора школе,

Биљана Рашковић