АРХИВА

Ко је на вези

We have 68 guests online



 saradnja1

 

 

ПРВИ ЦИКЛУС

 

Учитељица:

Одељење:

Датум одржавања сарадње: Дан/време/смена

Радмила Сапун

Продужени боравак

сваког дана

Вјера Рогач

I-1

петак 5. час 11.15 / 16.45

Аранка Ткачук

I-2

среда 5. час 11.15 / 16.45

Сијана Савановић

I-3

среда 5. час 11.15 / 16.45

Нада Кривокапић

II-1

петак 6.час 12.05/17.35

Биљана Рашковић

Биљана Вишњић

II-2

петак 6.час 12.05/17.35

Наташа Краљевић

III-1

сваког радног дана после часова

Сања Лучић

III-2

сваког радног дана после часова

Биљана Бегановић

IV-1

уторак 3.час10.10/15.00 четвртак 4. час 10.30/16.00

 

Слађана Миловић

IV-2

четвртак 3.час 9.30/15.00

Снежана Ковач

IV-3

уторак 4.час 10.30/16.00

ДРУГИ ЦИКЛУС

Наставник/ца

Одељење:

Датум одржавања сарадње: Дан/време/смена

Славица Величковић

VI-1

среда 5.час, 12.00/17.30

Весна Грегорински

VI-2

уторак 5.час 11.15/16.45 (непарна смена)

Тамара Дакић

VI-3

понедељак 10.10 и петак 10.10

Марија Русов

VII-1

понедељак 9.00/12.00/ 15.00 петак 17.35

Весна Килибарда

VII-3

понедељак 11.10/18.20

Лелић Татјана

VIII-1

петак 10.10/15.15 (парна смена)

Шипчић Ксенија

VIII-2

уторак 7.час , 12.55/18.25

Чворо Миња

VIII-3

понедељак 6.час, 12.05/17.35 (непарна смена)

Капша Зорка

V-1

четвртак 4.час, 10.30/16.00 (непарна смена)

Павић Весна

V-2

четвртак 5.час, 11.15/16.45 (непарна смена)

Касаш Ева

VII-2

четвртак 4.час,10.30/16.00 (непарна смена)

 

Предметни наставници :

Датум одржавања сарадње: Дан/време/смена

Сладоје Емсура

петак 10.15/15.45 (непарна смена)

Лазаревић Зорица

уторак 12.05, понедељак 12.05

Кузман Милица

четвртак 15.10 (парна смена),

 среда 10.10 (непарна смена)

Војиновић Александар

четвртак 9.25/14.55

Секулић Небојша

понедељак  12.00  часова

Марјан Бјелац

четвртак 13.00/17.00

Макаји Михаела

уторак 4 час-

Вујачић Вида

понедељак- 9,15 прва смена

14,40 друга смена

Рахман Горан

Драгутин Божовић

Среда 6 час- 12,50, - 18,20

Корцаба Дејан

понедељак  12 и 14 часова