ЗА УЧЕНИКЕ, РОДИТЕЉЕ И ЗАПОСЛЕНЕ

На основу члана 8. став 2. тачка 6. Правилника о школском календару за основне школе са седиштем на територији Аутономне Покрајине Војводине за школску 2017/2018. годину,„У школи се обележава: Празник рада, који пада у уторак, 1. и среду 2. маја 2018. године, као нерадни и ненаставни дан“.

Дакле у ПОНЕДЕЉАК, 30. априла . у УТОРАК, 1. маја и у СРЕДУ 2. маја 2018.. године, неће се изводити настава.

Напомена: У суботу, 5. маја 2018. године изводиће се настава , по распореду за понедељак

Након ових празника настава почиње у ЧЕТВРТАК, 3. маја 2018. године, са промењеним сменама.

У првој смени наставу ће похађати ученици I, III, V и VII разреда., а у другој смени ученици II, IV, VI и VIII разреда.

Прва смена почиње с радом у 07 часова и 30 минута, а друга смена у 13,00 часова.

Уз најлепше жеље поводом првомајских празника, желимо вам да их лепо проведете и да дођете одморни и спремни за нове школске задатке.

Директор школе,

Славица Гвозденовић