АРХИВА

Ко је на вези

We have 37 guests online



РЕЗУЛТАТИ УЧЕНИКА СА ТАКМИЧЕЊА

2017-2018.

  • 13.10.2017.Општинско такмичење у одбојци (девојчице и дечаци)

II место дечаци, Учешће девојчице, место- ОШ „В.Караџић“ Б.Д.Поље,

 

  • 15.11.2017.Општинско такмичење у рукомету, дечаци

ПРВО МЕСТО , место-       ОШ „С.Милетић“,

 

 

  • 24.11.2017.Општинско такмичење у кошаркци,; дечаци I место; девојчице учешће. место- -ОШ „Б.Радичевић“ Равно Село, В. Павић 

 

  • 15.12.2017.Друга покрајинска смотра рецитатора на црногорском језику, Ловћенац. Прво место у млађем узрасту- Јован Чабаркапа 2-1 , у средњем узрасту прво место Јован Драгнић 8-1

 

  • 3.3. 2018.Општинско такмичење из енглеског језика,Ош "Братство јединство", Куцура, наставник Весна Грегорински, ученици- Ања Гузина 8-2,освојила је 3 место и пласман за даље такмичење, Јована Влашкалић и Ивана Омчикус- без пласмана

 

  • 3.3. Општинско такмичење из хемије, Ош ,,Бранко Радичевић”, Равно Село, наставник Тамара Дакић, ученици-Ана Миловић, 7 разред  и Ања Гузина, 8 разред освојиле су прво место и пласман на окружно такмичење 

 

  • 5.3. 2018. Међуокружно такмичење у кошарци- Београд, наставник Весна Павић , освојено 4 место

 

  • 7.3.2018. Међуокружно такмичење у џудоу, Сомбор, наставник Горан Рахман, пласман наша два ученика на републичко такмичење Сергеј Костелник и Милица Секицки 

 

  • 8. 3. 2018. Математичко такмичење Мислиша, учешће 67 ученика, наставници Зорица Капша и Нада Кривокапић

 

  • 10.3. 2018. Општинско такмичење у рецитовању, биоскоп Југославија, Врбас, учешће наших 11 ученика и пласман Мие Пароци, други разред и Елене Маринковић, четврти разред за даље такмичење, наставници Нада Кривокапић, Биљана Бегановић и Славица Величковић

 

  • 10.3.2018. . Општинско такмичењењe у моделарству у Ош ,,Светозар Милетић” , Врбас , Ракетно моделарство- Лена Мијатовић, 1 место, Митар Мићуновић, друго место, Папирно моделарство-Ивана Херинг- 6 место, Матија Зечевић- 16 место, Аутомоделарство- Перовић лука, прво место, бродомоделарство- Лука Ковач- 2 место, наставник- Драгутин Божовић

 

  • 11.3. 2018. Општинско такмичење из географије, наставник Mилица Кузман, Ош ,, Јован Јовановић Змај”, Змајево, ученица Ања Гузина је освојила прво место и пласман за даље такмичење

  • 15.3.2018. Одржано је математичко такмичење Кенгур, учешће 4 ученика, наставник Нада Кривокапић

 

  • 17. и 18. 3. 2018. Окружно такмичење у шаху, наставник Снежана Ковач, Бач, пласман за републичко такмичење имају ученици – Тот Дорис и Виктор Вујиновић- први разред, Видак Пејовић и Јован Чабаркапа- други разред, Вишња Бечић- трећи разред, Велизар Пејовић-четврти разред, Стефан Марковић- пети разред, Елена Мрћеновић, осми разред. Поред појединачног пласмана наши ученици су се пласирали и на екипном нивоу

 

  • 17.3.2018. Општинско такмичење из биологије, Основна школа ,,Братство јединство”, Врбас, наставник Tатјана Лелић, пласман на окружно такмичење имају ученици Војин Чабански, Милица Мирковић и Ања Хајду

 

  • 17.3.2018. Општинско такмичење из историје, основна школа /-Савино Село, наставник, Михаела Макаји, пласман на окружно такмичење има 7 ученика Матија Зечевић, Лена Мијатовић,, Андреј Јањић, Милица Мирковић, Лана Килибарда, Симона Бабић,Јована Влашкалић

 

  • Зонска смотра рецитатора у Бачу, учитељица Биљана Бегановић и Нада Кривокапић, представници Елена Маринковић и Миа Пароци, без пласмана

 

  • 21.3.2018. Републичко такмичење у џудоу, Кикинда, наставник Горан Рахман, представници Сергеј Костелник и Милица Секицки

 

  • 24. 3. 2018. Општинско такмичење из српског језика , Ош ,,Вук Караџић”, Бачко Добро Поље, пласман су остварили ученици Лана Килибарда- прво место, максималан број бодова, Љубица Ковач, прво место максималан број бодова, Тара Петровић – треће место. Наставници- Весна Килибарда и Славица Величковић

 

  • 25. 3. 2018. Окружно такмичење из математике, нижи разреди- Нови Сад, виши разреди- Беочин. Јована Влашкалић је освојила друго место , аљ Ања Гузина четврто место и похвалу,

 

 

  • 25. 3. 2018. Окружно такмичење из енглеског језика у Ош ,,Јован Поповић” у Новом Саду, један учесник Ања Гузина, четврто место и похвала, наставник Весна Грегорински 

 

  • 27.3. 2018. Општинско такмичење у фудбалу, ЦФК ,,Драго Јововић”, Врбас, дечаци,без пласмана, наставник Горан Рахман

 

  • 16.4.2018. Резултати математичког такмичења ,,Кенгур,, Јован Чабаркапа -3 место 2-1, учитељица Нада Кривокапић и Новак Куч- похвала, 2-2, учитељица Биљана Вишњић

 

  • 21. 4.2018. Републичко такмичење из математике, Јагодина, ученица Јована Влашкалић, без пласмана, професорица Ксенија Шипчић

 

  • 21.4.2018. Окружно такмичење из историје- Јована Влашкалић- 3 место и пласман на републичко такмичење и Матија Зечевић- 3 место и диплома, професорица Михаела Макаји

 

  • 21.4. 2018.Окружно такмичење из хемије, Ања Гузина -100 бодова- прво место и пласман на Републичко такмичење, Ана Миловић, 7 разред, 87 бодова- друго место и пласман, професорица Тамара Дакић

 

 

  • 22.4.2018. , Нови Сад, Окружно такмичење из биологиjе, Војин Чобански, 5 разред- треће место и Милица Мирковић, 6 разред- треће место, наставник Татјана Лелић.

 

ИДЕМО ДАЉЕ.....

 

 

НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ НА ЛИКОВНИМ И ЛИТЕРАРНИМ КОНКУРСИМА

ПРВО ПОЛУГОДИШТЕ

 

УЧЕНИК

КОНКУРС

НАПОМЕНА

ТЕМА

ОСВОЈЕНА

НАГРАДА

ДАТУМ

Дорис Тот, 1/3

Дан школе

Ликовни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

1.

27. октобар 2017.

Маша Шћур

Дан школе

Ликовни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

2.

27. октобар 2017.

Вишња Бечић

Дан школе

Ликовни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

3.

27. октобар 2017.

 

Настасија Барановски

 

Дан школе

Ликовни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

1.

27. октобар 2017.

Јован Пејовић,7/3

Дан школе

Ликовни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

2.

27. октобар 2017.

Ива Лукић 6/1

Дан школе

Ликовни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

3.

27. октобар 2017.

Тина Перуновић, 4/1

Дан школе

Литерарни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

1.

27. октобар 2017.

Елена Маринковић, 4/1

Дан школе

Литерарни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

2.

27. октобар 2017.

Лена Чолаковић, 4/1

Дан школе

Литерарни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

3.

27. октобар 2017.

Лана Килибарда, 6/1

Дан школе

Литерарни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

1.

27. октобар 2017.

Ана Бечић, 8/3

Дан школе

Литерарни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

2.

27. октобар 2017.

Анђела Кнежевић, 6/1

Дан школе

Литерарни рад

Школа-извор знања, другарства и радовања

3.

27. октобар 2017.

Тот Дорис, 1/1

Форма идеале, Крагујевац

Ликовни рад

''Нацртај, обоји и освоји''

 

Септембар 2017.

Марко Миловић, 4/1

 

Реља Биговић 6/1

Народна библиотека''Данило Киш''

 

Литерарни рад

 

''Градимо мостове међу генерацијама-за радост сваког детета''

 

Сви радови су освојили једнаке награде-нема рангирања награђених

Октобар 2017.

Зара Милосављевић, 4/2

Црвени крст Врбас

Литерарни рад

''Сунчана јесен живота''

1.

Октобар2017.

Марко Миловић, 4/1

 

Црвени крст Врбас

Литерарни рад

''Сунчана јесен живота''

2.

Октобар2017.

 

Срђан Лежаја, 4/2

Црвени крст Врбас

Литерарни рад

''Сунчана јесен живота''

3.

Октобар2017.

Маша Шћур, 4/1

 

Марина

 Балетић, 4/3

 

Анђела

 Кнежевић, 6/1

 

Тијана

Стефановић, 4/3

 

Андрија Симић, 4/3

 

Јована Барјактаровић, 5/2

 

Настасија Барановски, 6/3

 

Илија Херинг, 7/3

 

Маша Кужић, 8/1

Народна библиотека''Данило Киш''

Литерарни рад

''Боје и мириси топле и ране јесени''

 

Сви радови су освојили једнаке награде-нема рангирања награђених

Октобар2017.

ОБЈАВЉЕНИ РАДОВИ

Дневни лист ''Вечерње новости'':

1. Борис Хајду          4/1

2. Петар Новаковић 4/1

 

ДРУГО ПОЛУГОДИШТЕ

 

УЧЕНИК

КОНКУРС

НАПОМЕНА

ТЕМА

ОСВОЈЕНА

НАГРАДА

ДАТУМ

Маша Кужић, 8/1

Школска слава ''Свети Сава''

Ликовни рад

Свети Сава

1.

27.1.2018.

Маша Пуделка 6/2

Школска слава ''Свети Сава''

Ликовни рад

Свети Сава

2.

27.1.2018.

Јована Барјактаровић, 5/2

Школска слава ''Свети Сава''

Ликовни рад

Свети Сава

3.

27.1.2018.

Алекса Вулановић, 1/3

Школска слава ''Свети Сава''

Ликовни рад

Свети Сава

1.

27.1.2018.

Немања Пешић, 4/3

Школска слава ''Свети Сава''

Ликовни рад

Свети Сава

2.

27.1.2018.

Дуња Вујачић, 1/2

Школска слава ''Свети Сава''

Ликовни рад

Свети Сава

3.

27.1.2018.

Војин Чобански, 5/2

Школска слава ''Свети Сава''

Литерарни  рад

Свети Сава

1.

27.1.2018.

Ања Хајду, 6/2

Школска слава ''Свети Сава''

Литерарни  рад

Свети Сава

2.

27.1.2018.

Нађа Бечић,7/3

Школска слава ''Свети Сава''

Литерарни  рад

Свети Сава

3.

27.1.2018.

Василије Брајковић, 4/1

Школска слава ''Свети Сава''

 

Литерарни  рад

Свети Сава

1.

27.1.2018.

Катарина Грдан, 4/2

Школска слава ''Свети Сава''

Литерарни  рад

Свети Сава

2.

27.1.2018.

Вида Тутњевић, 4/1

Школска слава ''Свети Сава''

Литерарни  рад

Свети Сава

3.

27.1.2018.

Анђела Вучетић, 4/1

 

Ена Срдановић, 5/2

 

Марко Миловић, 4/1

 

Луција Петровић, 5/2

 

Јована Студен, 7/2

 

Михајло Барановски, 8/2

Народна библиотека''Данило Киш''

Литерарни  рад

''Учитељ Свети Сава ми је својим делима говорио''

Сви радови су освојили једнаке награде-нема рангирања награђених

Јануар 2017.

Тина Перуновић, 4/1

ЈКП ''Комуналац Врбас''

Литерарни рад

''Вода је благо''

2.

Март 2018.

Марко Вучетић, 6/2

ЈКП ''Комуналац Врбас''

Литерарни рад

''Вода је благо''

2.

Март 2018.

Анђела Кнежевић, 6/1

ЈКП ''Комуналац Врбас''

Литерарни рад

''Вода је благо''

 

 

3.

Март 2018.

Михајло Барановски, 8/2

ЈКП ''Комуналац Врбас''

Литерарни рад

''Вода је благо''

2.

Март 2018.

Борис Хајду, 4/1

12. Међународни фестивала дјечије поезије у Бања Луци.

Литерарни рад

 

финалиста

Април 2018.

Борис Хајду, 4/1

13. поетски  конкурс

Мирослав Антић за најлепшу љубавну песму;

Бачка Паланка,

Гимназија ''20.октобар''

Литерарни рад

Поетски рад:

 

''Како с Маријом да се играм?''

финалиста

Април 2018.

Лена Чолаковић, 4/1

13. поетски  конкурс

Мирослав Антић за најлепшу љубавну песму;

Бачка Паланка,

Гимназија ''20.октобар''

Литерарни рад

Поетски рад:

 

''Љубавне ципелице''

финалиста

Април 2018.

Момчило Бјекић,

Марко Миловић

4/

Невенов фестивал деце песника

Литерарни рад

 

финалисти

Април 2018.

ОБЈАВЉЕНИ РАДОВИ

1. Вида Тутњевић      Литерарни рад:

''Свађа два јастука''     25.03.2018.      Песма објављена у дневном часопису  ''Вечерње новости'' на дечијој страни

2. Лена Чолаковић    Литерарни рад:

''Чик погодите'' 25.02.2018.      Песма објављена у дневном часопису  ''Вечерње новости'' на дечијој страни