АРХИВА

Ко је на вези

We have 14 guests online



 

Наша школа подржава ученике у свим њиховим напредовањима и успесима, не само школским , већ и ваншколским, бодрећи их у развијању талената и вештина, поштујући њихову личност.

 

ОДЕЉЕЊЕ I/1

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА  Вјера Рогач 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Вујачић Вукашин

-фудбал

-карате

Ераковић Ида

-балет

Никчевић Петар

- карате

Аларгић Вељко

- кошарка

Чобански Милица

-ритмичка гимнастика

Недић Милица

-ритмичка гимнастика

Барац Сара

-ритмичка гимнастика

Милосављевић Сања

-ритмичка гимнастика

 

 

ОДЕЉЕЊЕ I/2

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Aранка Ткачук

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Данило Ковач

-фудбал

Данило Биговић

- фудбал

Лука Делибашић

- фудбал

Тара Абрамовић

- балет

Стефан Ђајић

-карате

Филип Зечевић

-карате

Милош Бјекић

-пливање

Јована Рудовић

-ритмичка гимнастика

Саша Харди Слијепчевић

-карате

Дуња Вулетић

-ритмичка гимнастика

Нађа Миловић

-пливање

 

 

ОДЕЉЕЊЕ I/3

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Сијана Савановић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Сара Мусић

-Школица спорта

Вања Ачански

- кошарка

- енглески језик

Лена Рашковић

- карате

- енглески језик

Филип Дацић

- фудбал

Мила Васиљевић

- пливање

- енглески језик

Нађа Стефановић

-карате

Андреј Њаради

-школица спорта

Матија Миловић

-карате

-пливање

-енглески језик

Хана Радојевић

-пливање

-енглески језик

Матија Љешковић

-карате

-пливање

-енглески језик

Јана Јушковић

-балет

-енглески језик

Мирослав Дражић

-фудбал

Машан Радојевић

-пливање

-енглески језик

Зоран Јовић

-фудбал

Алекса Љешковић

-карате

-енглески језик

Хана Маринковић

-карате

Јана Јовић

-балет

 

 

 

 

ОДЕЉЕЊЕ II/1

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Нада Кривокапић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Константин Бауцал

-џудо

Ана Вушуровић

-карате

-пливање

Вук Горановић

- кошарка

Вељко Додеровић

- џудо

Нина Јањић

- џудо

-малац генијалац

Јована Козакив

-џудо

Ана Мијатовић

-пливање

Андрија Милетић

-пливање

-фудбал

Николај Никчевић

-карате

Вук Новковић

-пливање

Миа Пароци

-пливање

-карате

Видак Пејовић

-фудбал

Видак Радојевић

-кошарка

Лука Тадић

-фудбал

 

ОДЕЉЕЊЕ II/2

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Биљана Рашковић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Вито Јовић

-фудбал

Андрија Нововић

-фудбал

Вања Сјеклоћа

-фудбал

 

 

 

ОДЕЉЕЊЕ III/1

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Наташа Краљевић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Ања Саламун

-Балет

Лука Перовић

-Кошарка

Александар Новаковић

-Карате

Милена Бујовић

-Балет

Данило Јоковић

-Пливање

Анђела Баста

-Одбојка

Белић Вишња

-Кошарка

Ивана Вигњевић

-Одбојка

 

ОДЕЉЕЊЕ III/2

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Сања Лучић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Петар Андрашевић

карате

Андрија Бајагић

фудбал

Чарна Боровић

карате

Гордана Вујачић

пливање

Тијана Вујачић

карате

Сергеј Грегорински

кошарка

Василије Ђукић

фудбал

Немања Кладарин

фудбал

Никола Лончар

кошарка

Угљеша Мирковић

фудбал

Јован Недић

фудбал

Вељко Пејовић

фудбал

Дрен Попара

пливање

Никола Чизмар

кошарка

Дамјан Чапко

фудбал

 

 

 

ОДЕЉЕЊЕ IV/1

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Биљана Бегановић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Борис Хајду

-пливање

Вида Тутњевић

 

- карате

- енглески језик

Анђела Вучетић

- карате

Елена Маринковић

-карате

Борис Хајду

- пливање

Момчило Бјекић

 

-карате

-енглески

Јана Вишњић

-одбојка

Лара Вујновић

 

-рукомет

-музичка школа клавир

Вушуровић Веселин

-пливање

Драгнић Василије

-рукомет

Вишња Радојевић

-рукомет

-енглески језик

Лука Ивановић

-рукомет

Марко Миловић

-рукомет

Матеја Миловић

-рукомет

Тина Перуновић

-кошарка

Лав Филиповић

-кошарка

Лена Чолаковић

-енглески

Маша Шћур

-енглески

Шћепан

-енглески

 

 

ОДЕЉЕЊЕ IV/2

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Слађана Миловић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Јана Аврамов

-кошарка

-,,Србија у ритму Европе“

Маша Аврамов

- кошарка

-,, Србија у ритму Европе“

Драгана Аврамовић

-рукомет

Петар Банићевић

- немачки језик

Јања Васиљевић

 

-пливање

-одбојка

Лука Вучетић

 

-кошарка

-енглески језик

-немачки језик

Катарина Грдан

-фолклор

Милица Дедеић

-одбојка

-енглески језик

Алексија Драгнић

-одбојка

 

Ивана Ђоровић

-одбојка

-музичка школа

Борис Јањић

-кошарка

-енглески језик

-немачки језик

Јања Лаловић

-одбојка

-енглески језик

-глума

Срђан Лежаја

-кошарка

-енглески језик

-немачки језик

Зара Милосављевић

-одбојка

-енглески језик

Велизар Перовић

-Музичка школа

-кошарка

Милица Перуновић

-пливање

-кошарка

-енглески језик

Огњен Сјеклоћа

-енглески језик

Лана Стојановић

-одбојка

-енглески

Калина Чолаковић

-одбојка

-енглески језик

-глума

 

 

ОДЕЉЕЊЕ IV/3

УЧИТЕЉИЦА Снежана Ковач

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Новак Ђурковић

пливање

Тијана Стефановић

Музичка школа

 

ОДЕЉЕЊЕ V/2

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Весна Павић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Лука Перовић

Музичка шлола

Стефан мајковић

пливање

Милица Јожа

- карате

Милан Ракић

- карате

Нина Милић

-карате

Стефан Шашкић

-фудбал

Лена мијатовић

-кошарка

Никола Марковић

-одбојка

Вукан Вујатовић

-фудбал

-карате

Анђела Јосифовић

-карате

Ена Срдановић

-кошарка

Митар Мићуновић

-фудбал

Ивана Херинг

-кошарка

Алекса Пауновић

-одбојка

Нађа Вујовић

-рукомет

Лука Ковач

-карате

Сташа Поповић

-кошарка

Миљан Бабић

-карате

Милија Дракуловић

-фудбал

 

 

ОДЕЉЕЊЕ 6/1

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Славица Величковић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Јована Јапунџа

-фолклор

Жељана Ивковић

-одбојка

Реља Биговић

-кошарка

Тамара Антовић

- кошарка

Милица Мирковић

-тенис

Немања Попин

-џудо

Андрија Пешаљ

-кошарка

Анђела Кнежевић

-фолклор

Јелена Бујичић

-фолклор

Жељана Чуровић

-музичка школа

-одбојка

Ива Лукић

-балет

Анђела Јовичић

-градски хор

Никола Цебаловић

-пливање

Миа Ђурица

 

-музичка школа

-кошарка

Павле Бичкеји

-кошарка

Новак Гојков

-фудбал

 

ОДЕЉЕЊЕ 6-2

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Весна Грегорински

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Буторовић Милутин          

рукомет

 

Васиљевић Маша

Музичка школа

Делибашић Милена

фолклор

Димић Вељко

фудбал

 

Керекеш Лука

фудбал

Краљевић Нађа

кошарка

Миловић Бојана

фолклор

Новаковић Стефан        

 

рукомет

Поповић Вишња

пливање

Хајду Ања

фолклор

 

ОДЕЉЕЊЕ VI-3

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Тамара Дакић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Сања Шљукић

 

Музичка школа

Лазар Секицки

 

Џудо

Дејан Бањац

Фудбал

Матија Митровић

 

Кошарка

Александра Грдан

 

Џудо

Машан Никчевић

 

Кошарка

Андрија Скубан

 

Рукомет

Радан Ковачевић

 

Рукомет

Вељко Војводић

 

Фудбал

 

 

 

ОДЕЉЕЊЕ VII/1   

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Марија Русов

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Јована Кужић

-музичка школа-виолина

Ива Ракић

-карате

Рудовић Маша

- кошарка

Јелена Бјеловић

-фолклор

 

 

ОДЕЉЕЊЕ VII/2

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Eва Касаш

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Станковић Растко

-Аикидо

Урош Булајић

- Фудбал

Марко Вујичић

- Кошарка

Ања Мрђеновић

-Кошарка

Матија Кустудић

-Кошарка

Теодора Глушац

-Пливање

Јована Глушац

-Пливање

Вукан Булајић

-Кошарка

Ена Микшић

-Пливање

Сергеј Костелник

-Џудо

Снежана Граховац

-Streat workout

Maрко Бучетић

-Кошарка

 

 

ОДЕЉЕЊЕ VII-3

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Весна Килибарда

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Нађа Бечић

 

Кошарка

Тара Петровић

 

Кошарка

Митар Ачански

 

Кошарка

Дејана Вигњевић

 

Кошарка

Марко Вујовић

 

Рукомет

Карате

Никола Попин

 

Џудо

Никола Пешић

 

Кошарка

 

Немања Бркић

Кошарка

Јована Дедеић

Кошарка

 

Илија Херинг

Кошарка

 

Аикидо

 

Фудбал

Јован Пејовић

 

Карате

Немања Иванић

Кошарка

 

Пливање

Данило Миљанић

 

Фудбал

 

Карате

Нина Иванић

 

Кошарка

 

Пливање

Лена Петровић

Кошарка

Симона Бабић

Балет

 

ОДЕЉЕЊЕ VIII/1  

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Татјана Лелић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Јован Драгнић

-рукомет

Вељко Дракуловић

-фудбал

Делибашић Василије

- кошарка

Јован Жунић

-карате

Милица Секицки

-џудо

Александар Рајковић

-пливање

 

ОДЕЉЕЊЕ VIII/2  

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Ксенија Шипчић

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Миро Рашковић

-пливање

Андреј Шмит

-карате

-фудбал

-кошарка

Ања Гузина

-енглески језик

Маша Пастовњицки

- фолклор

Тијана Вујовић

-енглески језик

Михајло Барановски

-рецитатор

-пливање

-фудбал

 

ОДЕЉЕЊЕ VIII/3  

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА Миња Чворо

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

НАЗИВ АКТИВНОСТИ

Немања Ћоровић

-одбојка

Јован Перовић

-одбојка

Андријана Перовић

- џудо

Сара Димић

- карате

Ана Бечић

-музичка школа

Ивана Омчикус

-музичка школа

Лука Лепојевић

-фудбал

Стефан Милићевић

-фудбал