АРХИВА

Ко је на вези

We have 26 guests online



СРПСКИ ЈЕЗИК -ОПШТИНСКO ТАКМИЧЕЊE

ПЕТИ РАЗРЕД

Новак Ђурковић - II место

ШЕСТИ РАЗРЕД

Војин Чобански - I место

Лена Мијатовић - III место

СЕДМИ РАЗРЕД

Лана Килибарда - I место

Љубица Ковач - II место

ОСМИ РАЗРЕД

Ана Миловић - II место

Тара Петровић – III место

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊE ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

СЕДМИ РАЗРЕД

Лана Килибарда – II место – Пласман на републичко такмичење

 

III ПОКРАЈИНСКА СМОТРА РЕЦИТАТОРА НА ЦРНОГОРСКОМ ЈЕЗИКУ

 

Ловћенац, 22. март 2019 - Борис Хајду V/1 – 1 место

 

ЗОНСКА СМОТРА РЕЦИТАТОРА

Миљан Ђуровић I/2 – 1 место и пласман на покрајинску смотру рецитатора

УЧЕСНИЦИ НА ЗОНСКОЈ СМОТРИ РЕЦИТАТОРА

МЛАЂИ УЗРАСТ: - Мина Бијеловић, Миљан Ђуровић ,Миа Пароци

СРЕДЊИ УЗРАСТ: Анђела Вучетић, Елена Маринковић, Вида Тутњевић, Борис Хајду

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ:

Ива ЂуровићIII место

Немања Иванић – III место

 

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Ива Ђуровић - II место

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Ива Ђуровић - II место – Пласман на републичко такмичење

Немања Иванић - III место

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

Ива Ђуровић - II место

 

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Ива Ђуровић - II место - Пласман на републичко такмичење

 

ИСТОРИЈА - ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

ПЕТИ РАЗРЕД

Борис ЈањићIII место

ШЕСТИ РАЗРЕД

Матија Зечевић - II место

Лена Мијатовић - III место

СЕДМИ РАЗРЕД

Анђела Пејовић – III место

ОСМИ РАЗРЕД

Тара Делибашић – I место

Симона Бабић - I место

 

ИСТОРИЈА - ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

ШЕСТИ РАЗРЕД

Матија Зечевић II место

ОСМИ РАЗРЕД

Тара Делибашић – III место пласман на Републичко такмичење

 

ГЕОГРАФИЈА - ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

СЕДМИ РАЗРЕД:

Ања Хајду – II место

Лана Килибарда – III место

Милена Делибашић – III место

Јелена Вујичић – III место

ОСМИ РАЗРЕД:

Тара Делибашић – II место

Симона Бабић – IIместо

Јована Дедеић II место

Драгана Перовић – III место

 

ГЕОГРАФИЈА - ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

ОСМИ РАЗРЕД:

Тара Делибашић – II место

Симона Бабић - III место

Јована Дедеић - III место

 

МАТЕМАТИКА - ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

III РАЗРЕД ( по пропозицијама не учествују на Окружном такмичењу)

Новак КучII место

Јован Чабаркапа - II место

Нина Јањић – III место

Јована Колувија - Похвала

Димитрије Брајковић - Похвала

Илија Перуновић – Похвала

Миона Тијанић - Похвала

IV РАЗРЕД

Јована Бечић – Похвала и Пласман на Окружно

V РАЗРЕД

Велизар Пејовић – Похвала и Пласман на Окружно

VI РАЗРЕД

Војин Миловић – III место и Пласман на Окружно

 

Друштво математичара Србије Међународно математичко такмичење „Кенгур без граница” 2019.

 

Јован Чабаркапа - III место

 

Математичко друштво "АРХИМЕДЕС"- Београд - МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ "МИСЛИША - 2019"Одржано 14.03.2019. године

 

2 РАЗРЕД

Новаковић Анђелија – похвала

3 РАЗРЕД

Јован Чабаркапа - III место

Димитрије Брајковић – похвала

Никола Чизмар – похвала

 

ХЕМИЈА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

7 РАЗРЕД

Килибарда Лана - I место

Мирковић Милица - I место

Јањић Андреј - II место

Вујичић Јелена - III место

8 РАЗРЕД

Миловић Ана - I место

 

ХЕМИЈА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

7 РАЗРЕД

Јањић Андреј - III место

Мирковић Милица - III место

Килибарда Лана - III место

8 РАЗРЕД

Миловић Ана- III место

 

БИОЛОГИЈА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

СЕДМИ РАЗРЕД

Милица Мирковић – III место

 

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

ОСМИ РАЗРЕД

Ива Ђуровић - I место

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

 ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: РАКЕТНО МОДЕЛАРСТВО

6 РАЗРЕД

Лена Мијатовић - I место

5 РАЗРЕД

Немања Мајсторовић – II место

ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: АВИО МОДЕЛАРСТВО

6 РАЗРЕД

Ивана Херинг- II место

ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: БРОДО МОДЕЛАРСТВО

6 РАЗРЕД

Матија Зечевић - III место

ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: АУТО МОДЕЛАРСТВО

6 РАЗРЕД

Лука Перовић - II место

Луција Петровић - II место

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ – ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: РАКЕТНО МОДЕЛАРСТВО

Лена Мијатовић - I место – Пласман на републичко такмичење

ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: АВИО МОДЕЛАРСТВО

Ивана Херинг- II место - Пласман на републичко такмичење

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

КОШАРКА:

Прво место, дечаци ОШ „Петар Петровић - Његош“ Врбас - ПЛАСМАН НА ОКРУЖНО

Никола Пешић

Илија Херинг

Митар Ачански

Немања Бркић

Матија Кустудић

Урош Булајић

Алекса Видовић

Мартин Чизмар

Андрија Пешаљ

Машан Никчевић

 

Прво место, девојчице ОШ „Петар Петровић - Његош“ Врбас – ПЛАСМАН НА ОКРУЖНО

Лена Петровић

Тара Петровић

Нина Иванић

Дејана Вигњевић

Наша Бечић

Мина Лепојевић

Вања Кривокапић

Маша Рудовић

Нина Рудовић

Јована Дедејић

 

ШАХ – ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

1.разред ДЕВОЈЧИЦЕ

ДУЊА МИЛОВИЋ – 1 место

ЈАНА КИЛИБАРДА – 3 место

2.разред ДЕВОЈЧИЦЕ

ИДА ЕРАКОВИЋ – 1 место

ДОРИС ТОТ- 2 место

3.разред ДЕЧАЦИ

ВИДАК ПЕЈОВИЋ – 3 место

5.разред ДЕЧАЦИ

ПЕЈОВИЋ ВЕЛИЗАР – 1 место

7.разред ДЕЧАЦИ

ЈОВИЧИЋ ВИДАК – 1 место

ЦЕБАЛОВИЋ НИКОЛА – 2 место

8.разред ДЕВОЈЧИЦЕ

ТЕОДОРА ГЛУШАЦ – 1 место

ЈОВАНА ГЛУШАЦ - 2 место

АЊА МРЂЕНОВИЋ - 3 место

8.разред ДЕЧАЦИ

МАРКОВИЋ МИЉАН – 1 место

 

ШАХ – ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

ПОЈЕДИНАЧНО:

ДУЊА МИЛОВИЋ

ЈАНА КИЛИБАРДА

ВИДАК ПЕЈОВИЋ

ТЕОДОРА ГЛУШАЦ

ЈОВАНА ГЛУШАЦ

МАРКОВИЋ МИЉАН

ЕКИПНО:

О.Ш. „ПЕТАР ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ“

ЈОВАНА ГЛУШАЦ

ТЕОДОРА ГЛУШАЦ

ВЕЛИЗАР ПЕЈОВИЋ

ВИДАК ЈОВИЧИЋ

МИЉАН МАРКОВИЋ

СТЕФАН МАРКОВИЋ

НИКОЛА ЦЕБАЛОВИЋ

ВИДАК ПЕЈОВИЋ

 

РЕЗУЛТАТИ ТРАДИЦИОНАЛНЕ АТЛЕТСКЕ ТРКЕ УЛИЦАМА ВРБАСА ПОВОДОМ 20.ОКТОБРА ДАНА ОСЛОБОЂЕЊА ГРАДА

1.РАЗРЕД - УЧЕНИЦЕ

  1. МОРОЗ ДУЊА
  2. МИЛОСАВЉЕВИЋ ИВА
  1. СТЕВАНОВИЋ НАТАША

1.РАЗРЕД – УЧЕНИЦИ

1. БАСТА ВУК

2. РАЗРЕД – УЧЕНИЦЕ

1. НОВАКОВИЋ АНЂЕЛИЈА

3. ЈОВИЋ ЈАНА

2.РАЗРЕД – УЧЕНИЦИ

1. НИКЧЕВИЋ ПЕТАР

4. ВУЈАЧИЋ ВУКАШИН

3. РАЗРЕД – УЧЕНИЦИ

1. ТАДИЋ ЛУКА

3. ЈОВИЋ ВИТО

4. НИКЧЕВИЋ НИКОЛАЈ

4. РАЗРЕД – УЧЕНИЦИ

4. ГРЕГОРИНСКИ СЕРГЕЈ

5. ИВИЋ ВУКАШИН

5. РАЗРЕД – УЧЕНИЦЕ

2. САБАДОШ МИЛИЦА

3. ПЕРУНОВИЋ МИЛИЦА

5. РАЗРЕД - УЧЕНИЦИ

1. ЂУКАНОВИЋ НОВАК

2. ТОДОРОВИЋ МИТАР

6. РАЗРЕД – УЧЕНИЦЕ

5. МИЈАТОВИЋ ЛЕНА

6. РАЗРЕД – УЧЕНИЦИ

4. МИЋУНОВИЋ МИТАР

7. РАЗРЕД – УЧЕНИЦИ

3. НИКЧЕВИЋ МАШАН

8. РАЗРЕД – УЧЕНИЦЕ

4. МИЛОВИЋ АНА

 

НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ НА ЛИКОВНИМ И ЛИТЕРАРНИМ КОНКУРСИМА

 

КОНКУРС НАРОДНЕ БИБЛИОТЕКЕ „ДАНИЛО КИШ“ ВРБАС

СВЕТОСАВСКИ ДАНИ 2019.

Награђени литерарни радови

Млађи узраст (I - IV разреди)

Невена Балетић - III2

старији узраст (V - VIII разреди)

Алексија Драгнић - V2

Никола Цебаловић - VII1

Награђени ликовни радови

Млађи узраст (I - IV разреди)

Нина Ђуровић - I1,

Теодора Кртолица - IV1,

Старији узраст (V - VIII разреди)

Анђела Вучетић V1,

Лена Мијатовић VI2,

 

ЈЕСЕЊИ ЛИКОВНИ И ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС

НАРОДНЕ БИБЛИОТЕКЕ „ДАНИЛО КИШ” ИЗ ВРБАСА

Награђени литерарни радови

Млађи узраст (I - IV разреди)

Вукашин Гојковић II1,

Вукашин Вујачић II1,

Старији узраст (V - VIII разреди)

Маша Шћур V1,

Шћепан Секулић V1,

 

ЛИКОВНО-ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС ЈКП „КОМУНАЛАЦ“ ВРБАС „ВОДА ИЗВОР ЖИВОТА“

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС

старији основци

1. Mомчило Бјекић V1,

2. Срђан Лежаја V2,

3. Eлена Маринковић, V1,

ЛИКОВНИ КОНКУРС

старији основци

2. Тијана Стефановић, V3,

 

ДЕЧЈА НЕДЕЉА 2018. КОНКУРС

МОЈЕ ЈЕ ПРАВО ДА ЖИВИМ СРЕЋНО И ЗДРАВО - ЗА ОДРАСТАЊЕ БЕЗ НАСИЉА

НАРОДНА БИБЛИОТЕКА „ДАНИЛО КИШ“ ВРБАС

 

Награђени литерарни радови

Старији узраст (V VIII разреди)

Срђан Лежаја V2,

Награђени ликовни радови

Старији узраст (V - VIII разреди)

Анђела Вучетић V1,

Тара Делибашић VIII3,

 

ПРОЛЕЋНИ КОНКУРС 2019. НАРОДНА БИБЛИОТЕКА „ДАНИЛО КИШ“ ВРБАС

Причајте дуго и с љубављу, али само лепе ствари

Награђени литерарни радови

Старији узраст (V - VIII разреди)

Јана Вишњић V1, ОШ „Петар Петровић Његош“ Врбас

Момчило Бјекић V1, ОШ „Петар Петровић Његош“ Врбас

Вида Тутњевић V1, ОШ „Петар Петровић Његош“ Врбас

Награђени ликовни радови

Старији узраст (V - VIII разреди)

Јована Студен VIII2, ОШ „Петар Петровић Његош“ Врбас

Тијана Стефановић V3, ОШ „Петар Петровић Његош“ Врбас

Срђан Лежаја V2, ОШ „Петар Петровић Његош“ Врбас