АРХИВА

Ко је на вези

We have 18 guests online



Извештај је урађен за такмичења који су одржана до 16. марта 2020. године,

када је уведено ванредно стање, па су сва такмичења прекинута

 

МАТЕМАТИКА - ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

 

III РАЗРЕД ( по пропозицијама не учествују на Окружном такмичењу)

Милица Чобански – II место

 

IV РАЗРЕД

Јована Колувија - I место и Пласман на Окружно

Јован Чабаркапа - II место и Пласман на Окружно

Димитрије Брајковић - III место и Пласман на Окружно

Оља Дамјановић – Похвала и Пласман на Окружно

Нина Јањић – Похвала и Пласман на Окружно

Видак Пејовић - Похвала и Пласман на Окружно

Новак Куч - Похвала и Пласман на Окружно

 

VI РАЗРЕД

Борис Јањић - Похвала и Пласман на Окружно

Катарина Грдан - Похвала и Пласман на Окружно

 

VII РАЗРЕД

Војин Миловић - III место и Пласман на Окружно

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

 

IV РАЗРЕД

Јован Чабаркапа - III место

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА “МИСЛИША 2020”.

 

653. Чабаркапа Јован "П. Петровић Његош" Врбас 95 II награда

219. Јањић Нина "П. Петровић Његош" Врбас 86 похвала

361. Милетић Андрија "П. Петровић Његош" Врбас 85 похвала

55. Брајковић Димитрије "П. Петровић Његош" Врбас 83 похвала

 

 

ФИЗИКА - ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

 

VIII РАЗРЕД

Марио Салић - II место

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

 

VIII РАЗРЕД

Миа Ђурица - II место

Милица Мирковић - III место

 

ИСТОРИЈА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

 

 

VI РАЗРЕД

Марко Миловић - III место

Момчило Бјекић - III место

 

VII РАЗРЕД

Матија Зечевић - I место

Лена Мијатовић - II место

Војин Миловић - III место

 

VIII РАЗРЕД

Анђела Пејовић - II место

 

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА, ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

 

ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: РАКЕТНО МОДЕЛАРСТВО

 

VII РАЗРЕД

Мијатовић Лена - I место

 

ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: АВИОМОДЕЛАРСТВО

 

VII РАЗРЕД

Херинг Ивана - I место

 

 

ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: БРОДОМОДЕЛАРСТВО

 

VII РАЗРЕД

Зечевић Матија - I место

Мићуновић Нина - II место

 

ТАКМИЧЕЊЕ МОДЕЛА: АУТО МОДЕЛАРСТВО

 

VII РАЗРЕД

Перовић Лука - III место

 

СПОРТ

 

ДЕВОЈЧИЦЕ:

Општинско такмичење за ученикe основних школа у кошарци II место

 

Лена Скубан

VII-2

Лена Мијатовић

VII-2

Нађа Краљевић

VIII-2

Нина Рудовић

VII-1

Мија Рађеновић

VII-1

Милица Перуновић

VI-2

Анђела Вучетић

VI-1

Тина Перуновић

VI-1

 

ДЕЧАЦИ:

Општинско такмичење за ученикe основних школа у кошарци I место и пласман на окружно такмичење

 

Андрија Пешаљ

VIII-1

Павле Бичкеји

VIII-1

Видак Јовичић

VIII-1

Марко Павић

VIII-1

Данило Шоћ

VIII-3

Матија Митровић

VIII-3

Машан Никчевић

VIII-3

Вељко Војводић

VIII-3

Радан Ковачевић

VIII-3

Сергеј Грегорински

V-2

Никола Лончар

V-2

 

 

OПШТИНСКО - ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У ПЛИВАЊУ ЗА УЧЕНИКЕ И УЧЕНИЦЕ ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА

Дисциплина краул:

 

Баста Вук – II-2

1 Место и Пласман на Олимпијаду

 

Јелена Перуновић – I-1

3 место

 

Милица Перуновић – VI-2

2 место

 

Миа Новаковић – VII-1

7 место

 

Дисциплина леђно:

 

Борис Хајду – VI-1

6 место

Дисциплина прсно:

 

Вукашин Ивић – V-1

3 место

Ивић Јована – VII-1

3 место

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ ТРАДИЦИОНАЛНЕ АТЛЕТСКЕ ТРКЕ УЛИЦАМА ВРБАСА ПОВОДОМ 20.ОКТОБРА ДАНА ОСЛОБОЂЕЊА ГРАДА

 

1.РАЗРЕД

Цебаловић Дамјан                           2 место

Комненић Луна                                 3 место

Перуновић Јелена                           4 место

Јапунџа Јелена                                5 место

2.РАЗРЕД

Баста Вук                                         2 место

Стевановић Наташа                       4 место

Милосављевић Ива                        5 место

3.РАЗРЕД

Ковач Данило                                    1 место

Аврамовић Тара                                2 место

Никчевић Петар                                2 место

Биговић Данило                                  5 место

4.РАЗРЕД

Тадић Лука                                         2 место

Јовић Вито                                         3 место

4.РАЗРЕД

Пејовић Вељко                                 2 место

Грегорински сергеј                          3 место

6.РАЗРЕД

Ђурковић Новак                                               1 место

Сабадош Милица                             4 место

Радојевић Вишња                            5 место

Тодоровић Митар                            5 место

7.РАЗРЕД

Шошкић Стефан                      4 место

 

 

НАРОДНА БИБЛИОТЕКА ДАНИЛО КИШ“ ВРБАС

 

Дечија недеља 2019:

ДА ПРАВО СВАКО ̶ ДЕТЕ УЖИВА ЛАКО

РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА

Награђени литерарни радови

Нижи разреди (I - IV)

Невена Балетић IV2, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас

Награђени ликовни радови

Нижи разреди (I - IV)

Калина Бајагић II1, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас

Виши разреди (V - VIII)

Јана Вишњић VI1, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас

 

Јесењи конкурс 2019: С КЊИГОМ КА ЗВЕЗДАМА

РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА

Награђени литерарни радови

Млађи узраст (I - IV разредa)

Вукашин Гојковић III1, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас

Старији узраст (V - VIII разредa)

Анђела Вучетић VI1, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас

Награђени ликовни радови

Млађи узраст (I - IV разредa)

Дуња Миловић II1, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас

Вукашин Ивић V1, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас

Старији узраст (V - VIII разредa)

Вишња Бечић V1, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас

 

ЛИКОВНИ КОНКУРС:

Светосавски дани 2020:

Награђени ликовни радови

Анђела Баста V1, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас

Маша Јанковић V2, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас

 

ЦРВЕНИ КРСТ ВРБАС

„СУНЧАНА ЈЕСЕН ЖИВОТА“

(ликовно-литерарни конкурс)

 

ЛИКОВНИ КОНКУРС:

Јована Чергић II-1 - Трећа награда

Урош Мирковић VII-1 – Прва награда

Срђан Лежаја VI-2 - Друга награда

Јован Недић V-2 - Трећа награда

Миљан Савићевић VI-3 - Трећа награда

 

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС:

Јана Килибарда II-1 - Прва награда

Ања Збућновић II-1 Друга награда

Срђан Лежаја VI-2 - Трећа награда

  

„КОМУНАЛАЦ“ ВРБАС, КОНКУРС ЖИВОТ У КАПИ ВОДЕ 2020

Награђени литерарни радови

Анђела Вучетић VI, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас;

Срђан Лежаја VI2, ОШ „Петар Петровић Његошˮ Врбас;